Gossip Girl - The New Generation
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gossip Girl - The New Generation

role play game
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Timothée Monteil - készül

Go down 
SzerzőÜzenet
Timothée Monteil

Timothée Monteil


Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2011. Dec. 16.

Timothée Monteil - készül Empty
TémanyitásTárgy: Timothée Monteil - készül   Timothée Monteil - készül EmptySzomb. Dec. 17, 2011 3:16 am

TIMOTHÉE GASPARD MONTEIL

Timothée Monteil - készül 7-2

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Karakter neve: Timothée Monteil
Kora: 22
Lakóhelye: Manhattan
Foglalkozása: Fotós

Jellem:

- külső: Magasságom majdnem megüti a százkilencven centit. Alkatomat talán úgy tudnám legjobban leírni, hogy nem vézna vagyok, hanem szálkás, mert a rendszeres edzés csak hagy maga után valamit. Kilenc éve rendszeresen úszom, és a küzdősportokban is otthon vagyok. A hajam barna, épp úgy, mint a szemeim. Az arcomon egyből látszik, hogy francia vagyok, legalábbis rengetegen mondják. Ha nem is a kinézetemből, de a nevemből kitalálják, hogy honnan jöttem. Az öltözködésemet tekintve laza ruhákban járok, nem igazán érdekel, ha a bigott nagynénikémnek nem nyeri el a tetszését a stílusom.

- belső: Nagyon nyugodt személyiség vagyok, az emberek csak nagyon nehezen tudnak felhúzni. Közvetlen vagyok másokkal, hamar megtalálom az emberekkel a közös hangot, talán ez az egyik legszerencsésebb tulajdonságom, mint fotósnak. A barátaim nagyon jól tudják, hogy amilyen nyugodt, olyan őrült is tudok lenni, és annyira elengedem magam, hogy arról jobb, ha senki nem tud. Szerte

Előtörténet:
Vissza az elejére Go down
 
Timothée Monteil - készül
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Gossip Girl - The New Generation :: Információk :: Karakteralkotás-
Ugrás: